marsz

W sobotnie przedpołudnie 6 października uczniowie Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej wzięli udział w XVI Marszu Szlakiem Legionów Józefa Piłsudskiego. Komendant Marszu Wiesław Chmielewski tym razem wyznaczył trasę z Ożarowa do Julianowa. Pogoda dopisała, dlatego z przyjemnością można było ruszyć szlakiem i uczestniczyć w patriotycznej imprezie. Już w Stróży odbyły się zawody sprawnościowe, w których zaprezentowali się najmłodsi. Krótki postój i marsz w stronę Julianowa. Wokół las, cisza, spokój, świeże powietrze. W Julianowie poczęstunek, oficjalne podsumowanie imprezy i wręczenie dyplomów. Powrót wydał się krótszy. Wszyscy uczestnicy Marszu szli deptakiem do Ożarowa. Słońce przygrzewało i nastrajało optymistycznie, mimo lekkiego zmęczenia. Młodzież i dzieci oddali hołd wszystkim tym, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect